fbpx

Aykon Heights Tower

AYKON Heights je vaše okno do nejprestižnější a nejlépe propojené komunity v Dubaji.

Buďte sousedy pamětihodností a světových značek prostřednictvím kolekce luxusně zařízených apartmánů, nádherně doplněných promyšlenými detaily.

AYKON Heights je jednou ze čtyř majestátních věží v AYKON City – destinaci, která se má stát další dominantou dubajského panoramatu.

Aykon Heights Tower

Fotogalerie Aykon Heights Tower

Projekt Aykon Heights Tower na mapě

L

Aykon Heights Tower

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

9 + 4 =