fbpx

Beach Isle

VYPRODÁNO

Promyšleně navržené rodinné vily, které vyvažují polohu, luxus a funkčnost tak, abyste se nemuseli vzdát smysluplného trávení volného času.

Světlé, prostorné, moderní. Každý aspekt vašeho apartmánu Beach Isle je zkonstruován tak, aby napodoboval svobodu a klid, které pociťujete, když máte prsty na nohou v písku a oči upřené na volné moře.

Apartámny a vily, kde vás každé ráno vítá moře a nedotčený bílý písek – na ostrově s adresou v Dubaji.

Fotogalerie Beach Isle

Projekt Beach Isle na mapě

L

Beach Isle

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

6 + 9 =