fbpx

Beach Mansion

VYPRODÁNO

Rezidenční komplex se nachází na nábřeží Emaar Beachfront, obklopen obchody, restauracemi, kavárnami a ikonickými pamětihodnostmi emirátu, jako je dubajský přístav a Palm Jumeirah.

Projekt se skládá ze dvou věží s 37, resp. 20 obytnými patry, které nabízejí širokou škálu typů nemovitostí. Patří mezi ně městské domy, apartmány a penthousy. Obyvatele Beach Mansion ohromí malebný výhled na Palm Jumeirah, Burj Al Arab a nadcházející Ain Dubai.

Fotogalerie Beach Mansion

Projekt Beach Mansion na mapě

L

Beach Mansion

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

6 + 10 =