fbpx

Belgravia Heights 1

Belgravia Heights I je projevem snahy společnosti Ellington Group vytvářet obytné prostory, které inspirují. 155 prostorných studií, bytů s jednou či dvěma ložnicemi, které jsou navrženy na míru, stylových exteriérů a mimořádně upravených zahrad, nastavuje nová měřítka nenápadné elegance. Výstavba vyzařuje dynamickou filozofii designu, která se řídí novým „rezidenčním hnutím“, jež poskytuje obyvatelům možnost personalizace a vytvoření identity jejich bytu. Díky bazénu ve stylu resortu, dětskému hřišti a plně vybavenému fitness centru je tato komunita jednou z nejvyhledávanějších nemovitostí v Jumeriah Village.
Krásně upravené zahrady s grilem, designovým bazénem a inspirativními venkovními obývacími plochami s širokými otevřenými prostory vnášejí do ovzduší dávku klidu.

Fotogalerie Belgravia Heights 1

Projekt Belgravia Heights 1 na mapě

L

Belgravia Heights 1

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

13 + 1 =