fbpx

Belgravia Heights 2

Jumeirah Village Circle (JVC) je jedním z nejoblíbenějších míst pro koupi nebo pronájem nemovitostí. Jedná se o rezidenční komunitu plnou nádherných vil, penthousů a bytových komplexů. Tyto komplexy se mohou pochlubit variantami studií, jednotek s 1, 2, 3 a 4 ložnicemi.

Belgravia Heights 2 je součástí těchto pohádkových komplexů v JVC. Tato budova zahrnuje studiové apartmány a jednotky s 1 a 2 ložnicemi. Skládá se ze 13 pater rozdělených do 130 prostorných jednotek. Belgravia Heights 2 má také krásně upravené zahrady. Klid a pohodu zde najdete snadno.

Fotogalerie Belgravia Heights 2

Projekt Belgravia Heights 2 na mapě

L

Belgravia Heights 2

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

7 + 7 =