fbpx

Bliss

Řadové domky Bliss v luxusní uzavřené komunitě Arabian Ranches je již třetí fází úspěšné a velmi žádané luxusní locality.
Ústředním prvkem třetí fáze bude velký Central Park a spousta vodních ploch určených i ke koupání. Park pak bude lemován několila čtvrťmi s různými typy vil a městských domků. Čtvrtí zvané Bliss se potáhnou obílené městské (řadové) domy s dlážděnými uličkami a klikatými stezkami pro pěší.
Tyto moderní a minimalistické řadové domy poskytují dostatek prostoru a zároveň soukromí svým uživatelům. Užijte si svou soukromou zahradu anebo využijte mnoho společných míst pro setkání a grilovačky. Samozřejmostí je dostatek různých služeb (restaurace, kavárny, obchody) a aktivity. Hlavní pýchou komunity je 18-jamkové závodní golfové hřiště, dale zde najdete spoustu sportišť, cyklostezek a klikatých stezek pro pěší. Případně využijte club house, posilovnu či bazén.

Fotogalerie Bliss

Vzdálenosti od Bliss

• 5 min – Global Village
• 10 min – Dubai polo club
• 20 min – Downtown Dubai
• 20 min – Dubaj Int. Airport
• 35 min – Dubai Mall & Burdž Khalífa
• 35 min – Dubai Marina
• 35 min – Al Maktoum Int. Airport

Projekt Bliss na mapě

L

Bliss

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

9 + 6 =