fbpx

Candice Acacia

CANDACE ACACIA, přepychová sbírka plně vybavených rezidenčních apartmánů umístěných na hlavní silnici Al Furjan, která se nachází v blízkosti stanice metra New Expo 2020, nabízí kupujícím domů jedinečnou šanci zajistit si místo v jednom z nejžádanějších rezidenčních projektů v Dubaji.

CANDACE ACACIA nabízí 316 luxusních apartmánů, které nabízejí bezkonkurenční úroveň pohodlí a vybavení. Každý apartmán je zařízen a dodáván s moderním a svěžím designem interiéru.

Fotogalerie Candice Acacia

Projekt Candice Acacia na mapě

L

Candice Acacia

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

15 + 2 =