fbpx

Elite Downtown Residence

Elite Downtown Residence – je nejnovějším mistrovským dílem v centru Dubaje, které nabízí skvělou hodnotu. Nemovitosti budou mít prvotřídní úpravu a luxusní vybavení. Projekt Elite Downtown Residences v centru Dubaje bude 30patrová věž, ve které najdete také 5* luxusní bazén, venkovní jacuzzi, dětský bazének a hřiště, fitness, yoga-room, saunu a parní kabinu. Elite Downtown Residence se nachází v centru Dubaje a nabízí tak úžasné výhledy na Dubajskou choreografickou fontánu, nejvyšší fontánu na světě, a inspirativní výhled na Burdž Chalífu, nejvyšší budovu světa a dubajský kanál. Přímo v budově jsou situované restaurace a kavárny, okolní ulice jsou lemované zelenými stromy pro příjemné procházky.

V ceně bytu je parkovací stání v garáži. Byt je v ceně kompletně zařízen s vybavenou kuchyní se spotřebiči, pračkou a vším nábytkem.

Fotogalerie Elite Downtown Residence

Projekt Elite Downtown Residence na mapě

L

Elite Downtown Reisdence

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

11 + 8 =