fbpx

Kensington Waters

Kensington Waters zanechává nezapomenutelný dojem, vítá své obyvatele a hosty odbavovacím prostorem podobným hotelu, nabízí vřelé přivítání a udává tón zážitkům, které teprve přijdou. Kensington Waters je výškový obytný komplex, který zahrnuje 277 jednotek rozmístěných na 12 obytných podlažích ve dvou věžích.

V ohromujících věžích Kensington Waters se nachází Pavilon, živé centrum, které zahrnuje řadu vybavení a poskytuje obyvatelům všechny potřebné funkce, aby si mohli užívat udržitelný životní styl založený na wellness. Součástí pavilonu je poloolympijský plavecký bazén, rekreační bazén, klubovna pavilonu a terasa, panoramatické fitness centrum, vnitřní a venkovní dětský koutek, kluzák a mokrá paluba, cyklistické studio a nabíjecí stanice pro elektrická vozidla.

Kensington Waters Tower A

Kensington Waters Tower B

Fotogalerie Kensington Waters

Projekt Kensington Waters na mapě

L

Kensington Waters

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

5 + 4 =