fbpx

Lagoons

Lagoons nejsou domovem, ale prázdninovou destinací. Najdete zde 8 různých komunit s tématikou dle osmi středomořských měst, z nichž každý má vlastní architekturu a design. Přičemž ze všech stran budete obklopeni vodou jak u Středozemního moře. Navštivte Portofino, Andalusii, Maltu, Nice, Costa Brava, Santorini, Maroko či Benátky. Sluncem zalité bílé pláže křišťálové laguny, kavárny u vody a připravená hřiště, sportoviště a adrenalinové zážitky (Zip line apod.). Unikátní novinkou bude take první “plovoucí” kino v Dubaji – usadíte se v plavkách do svého kruhu s plameňákem a vychutnáte si nový film. V Lagunách se opravdu budete cítit každý den jako na dovolené!
Developer připravil unikátní projekt s nádhernými domy pro elitu. Připojte se k dubajské elitě, a to výběrem z mnoha typů a dispozic domů či řadových domů. Sousedící golfové hřiště Trump Golf Course je bonusem pro všechny golfisty.

Fotogalerie Lagoons

Vzdálenosti od Lagoons

  • 24 min – Al Maktoum Intl. Letiště
  • 25 min – Palm Jumeirah
  • 30 minut – Dubai Mall a Burdž Khalífa
  • 35 min – Dubaj Intl. Airport

Projekt Lagoons na mapě

L

Lagoons

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

3 + 14 =