fbpx

Nejlepší lokality pro zahraniční investici v Dubaji

Dubaj je velkoměsto s 3,4 mil obyvateli a mnoha rezidenčními a komerčními čtvrť mi, kdy každá rezidenční čtvrť je urbanizačně promyšlena a vyřešena do samého detailu. Nabízí proto minimálně 1 nákupní centrum, řadu hotelů, restaurací, obchodů a služeb, škol a školek.

Zejména v rezidenčních (vilových) čtvrtích se rozdělují lokality vhodné pro místní a specifickými zákony se vyčleňují lokality pro zahraniční vlastnictví.

Výjimku z tohoto pravidla tvoří samostatná „lokalita“ – The Palm Jumeirah (Palma), na které se vyčleňuji jednotlivé pozemky pod budovami pro možnosti přímého zahraničního vlastnictví.

Downtown & Business Bay

Downtown & Business Bay jsou sousedi a tvoří aktuálně centrum Dubaje. Hlavní atrakcí je aktuálně nejvyšší budova světa „Burj Khalifa“ se svou výškou 828 metrů a přilehlá fontána s úžasnou choreografií vystavěná v uměle vytvořené laguně. Sousedící nákupní centrum Dubai Mall dává všem návštěvníkům okázale najevo, že zde jsou v centru Dubaje.
Z pohledu nemovitostí se v Downtownu jedná o aktuálně nejdražší lokalitu (spolu s ostrovem The Palm), neboť se jedná již o vybudované a zavedené centrum města.
Naproti tomu Business Bay, která volně navazuje na Downtown ještě pár volných míst k výstavbě má a tak je tato čtvrť oblíbenou lokalitou aktivních lidí. Zejména se tam potkáte se světovými celebritami typu herci, sportovci, televizní moderátoři apod.
Výstavba v této lokalitě má charakter výškových budov (mrakodrapů) s perfektními službami v rámci budovy – bazény, jacuzzi, fitness, sauna, restaurace, kavárny apod. Aby nebyly ulice zaplněné jen mrakodrapy, často jsou ulice lemované zelenými stromy, aby i procházky po nákupech byly příjemným zážitkem.

Dubai Marina & JBR Beach

Dubai Marina & JBR jsou dokončené a také dnes již drahé lokality s přímým spojením na veřejnou pláž JBR.

Lokalita je také komplet vybavená, včetně nákupního centra Marina Mall mnoha obchůdků a restaurací jež se linou kolem bulváru lemující vodní kanál s přístavními moly a několika marínami pro majitele jachet.

Velkým benefitem této lokality je právě ta docházková vzdálenost na JBR pláž.

Lokalita u pláže Jumeirah Beach Riviera je jednou z nejžádanějších lokalit pro apartmány u moře. Tato lokalita nabízí kousek veřejné pláže a spoustu apartmánů na pronájmy v bezprostřední vzdálenosti. Bohužel větší část pláže je zabraná soukromými hotely a residencemi. Část pro veřejnost se tak v postupu několika let systematicky zmenšovala. Přesto se jedná o jedno z nejpopulárnějších míst v Dubaji pro rekreaci a odpočinek.

The Palm Jumeirah (Palma)

Jedná se o první uměle vytvořený ostrov na světě, a to ve tvaru palmy. Z pohledu nemovitostí se jedná o nejdražší lokalitu v Dubaji. Vlastnit nemovitost na Palmě má své kouzlo, není to však investice pro každého.

Na Palmě můžete vlastnit několik typů nemovitostí: investiční hotelový apartmán, rezidenční apartmán s možností krátkodobého pronájmu, byt k dlouhodobému bydlení anebo si můžete nechat postavit vilu s bazénem a vlastní pláží, přímo na míru.

Al Furjan

Al Furjan je nová, moderní čtvrť se zastávkou metra a přímým spojením do centra Dubaje (20 min) a na Palmu (15 min).

Jedná se aktuálně o jednu z nejlevnějších čtvrtí v blízkosti Ikey a nákupního centra Carrefour.

Pro svou nižší cenovou hladinu je oblíbena zejména u expatů z arabských zemí. Ceny garsonek zde začínají na 100.000 € (cca 2,5 mil Kč).

JVC (Jumeirah Village Circle)

JVC (Jumeirah Village Circle) je zavedená, avšak ještě nedokončená čtvrť vzdálená 10 min jízdy autem od Dubai Mariny a 15 min od centra.

Tato čtvrť je oblíbená zejména u expatů z Evropy pro svůj charakter nižší zástavby, nežli v centru či Dubai Marině a kompletní občanské vybavenosti.

Oblíbené bytové domy mají jen pár pater, jsou obdélníkového tvaru s bazénem a zahradou uprostřed. Všechny byty mají balkóny pro příjemné posezení a výhledy.

Meydan One district (MBR City)

Jedná se o nově vznikající čtvrť s velkým investičním potenciálem pro kupující. Meyden One sousedí přímo s Downtown & Business Bay, je tedy centrálně situovaná. Zároveň dle urbanistického plánu bude jeho součástí nové největší nákupní centrum Meydan One Mall s venkovním aquaparkem a vnitřní sjezdovkou pro všechny úrovně lyžařů a snowboardistů a nová nejvyšší budova světa. Celým distriktem bude procházet uměle vytvořená tyrkysově modrá laguna s promenádou a bulvárem dle vzoru francouzské riviéry, v některých částech s písečnou pláží a přístupem do vody. Mnoho developerů staví své projekty v této lokalitě, která se po dokončení má předpoklad stát se druhou nejdražší lokalitou v Dubaji. Z tohoto pohledu je velmi zajímavou lokalitou pro investiční horizont 5 a více let.

ARABIAN RANCHES

Jedná se o zavedenou luxusní uzavřenou komunitu, rozléhající se kolem světově známého golfového hřiště. Lokalita je velmi žádaná pro svůj luxusní charakter a pro sídla prestižních zahraničních škol. Pro manažery trvale žijící v Dubaji je prestiž bydlet se svou rodinou v této čtvrti a na místa v místních pobočkách zahraničních škol se tvoří pořadníky.
Lokalita nabízí své vlastní sportoviště, dětská hřiště, bazény, nákupní centrum, restaurace, kavárny a obchůdky pro příjemné chvíle všech členů rodiny.
Vlastnit nemovitost v této čtvrti je zajímavé jak z pohledu vlastního bydlení, tak i dlouhodobého pronájmu.

DAMAC HILLS A DAMAC LAGOONS

DAMAC Hills je rezidenční vilová čtvrť, jež obklopuje světově proslulé golfové hřiště s jménem Donalda Trumpa.
Damac Lagoons je nová fáze této vilové čtvrti resp. nově vznikající čtvrť, která navazuje na předchozí zavedenou část Damac Hills.
Unikátností této čtvrti bude design celé lokality ve stylu středomoří, lokalitou bude protékat umělý kanál, který bude sloužit jako bazén, aquapark, vodní kino a podobě.

Nabídka nových a plně vybavených apartmánů už od 100 tisíc EUR

Apartmány už od 100 tisíc EUR až po luxusní vily projektované na míru klientů. Možnost financování  pomocí hypotéky nebo rozložení splátek až na sedm let.

Naše projekty v Dubaji

3

Belgravia Heights 1

3

Belgravia Heights 2

3

Harrington House

3

Belgravia Square

3

Kensington Waters

3

Wilton Park Residences

3

Zada Tower

3

Aykon Heights Tower

3

Beach Isle

3

Beach Mansion

3

Regalia Residence

3

Waves Grande

3

Farishta

3

Candice Acacia

3

Mina

3

Waves Grande

3

Riviera

3

Riviera Beachfront

3

Lagoons

3

Bliss

3

Elite Downtown Residence

Kontaktujte nás

6 + 2 =