fbpx

O nás

Na trhu nemovitostí působíme více než 20 let. Máme zkušenosti z korporátního i privátního trhu. Díky naší praxi, desítkám prodaných nemovitostí a pečlivému výběru projektů a zahraničních partnerů poskytujeme klientský servis na vysoké úrovni, odpovídající nárokům našich klientů.  

Respektujeme vaše soukromí, potřeby, finanční a právní aspekty akvizice nemovitosti v zahraničí. V našem týmu jsou proto fundovaní experti na každou oblast spojenou s nákupem nemovitosti. Přímo v Dubaji máme prověřené partnery, nejlepší developerské projekty s evropským standardem. 

Jsme spolehlivý partner pro cestu k pořízení vaší nové nemovitosti v zahraničí. Všechny naše služby, konzultace a servis jsou poskytovány plně v českém jazyce. Podstatou nákupu nemovitosti jsou kvalitní právní služby, srozumitelné a komplexní, včetně rozdílu mezi naším pojetím práva a právem v arabském světě. Navrhneme pro vás ideální řešení dle vašich potřeb, finačních i osobních.

V Dubaji máme jen prověřené partnery a skutečně kvalitní projekty na úrovni evropského standardu.

Nabídka nových a plně vybavených apartmánů už od 100 tisíc EUR

Apartmány už od 100 tisíc EUR až po luxusní vily projektované na míru klientů. Možnost financování  pomocí hypotéky nebo rozložení splátek až na sedm let.

Kontaktujte nás

8 + 15 =