fbpx

Regalia Residence

Velkolepý projekt Regalia Residence se nachází se na nejslavnější dubajské adrese. Zahrnuje odlišné vybavení, luxusní interiér se značkovou vestavěnou kuchyní.

Monumentální 70patrová výšková dominanta se pyšní technologií Smart-Home, panoramatickým výhledem na lagunu, Dubai Creek a MBR City.

Dokonalá kombinace komerčních a rezidenčních prostor se snoubí s esenc soustředěné kolem kombinace wellness a luxusu. Nachází se zde řada zábavních a maloobchodních zařízení. Objekt se nachází 5 minut od centra města propojeného silnicí, železnicí a kanálem, v destinaci, která je známa mezinárodními i místními podniky.

Fotogalerie Regalia Residence

Projekt Regalia Residence na mapě

L

Regalia Residence

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

4 + 3 =