fbpx

Riviera Beachfront

Riviera se skládá ze středně vysokých obytných budov rozdělených na studia, jedno, dvou a třípokojových apartmánů, mega integrovanou obchodní čtvrť, úchvatné výhledy na nábřeží a bujnou zeleň.

Užijte si bydlení na pulzujícím bulváru v srdci Riviéry. Díky množství kaváren, kaváren a maloobchodů můžete těžit z bohatého vybavení přímo u vašich dveří

Fotogalerie Riviera Beachfront

Projekt Riviera Beachfront na mapě

L

Riviera Beachfront

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

3 + 5 =