fbpx

Riviera

Riviera kombinuje to nejlepší z francouzského středomořského designu a moderní architektury a vytváří tak ideální místo pro moderní komunitní bydlení. Riviera se skládá z 69 středně vysokých obytných budov, megalomanské integrované obchodní čtvrti, úchvatného výhledu na nábřeží a svěží zeleně.

Riviera zve své obyvatele, aby se cítili jako doma a byli součástí rozmanité a multikulturní komunity. Venkovní aktivity pro rodiny, volný čas, stravování a maloobchodní terapie jsou součástí každodenního života. Ve více ohledech vytváří Riviera nové paradigma komunitního bydlení v Dubaji.

Riviera 3

Fotogalerie Riviera 3

Riviera 2

Fotogalerie Riviera 2

Riviera 4

Fotogalerie Riviera 4

Projekt Riviera na mapě

L

Riviera

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

8 + 5 =