fbpx

Waves Grande

432 velkolepých apartmánů s výhledem na nábřeží, park, centrum města nebo rezervaci Ras Al Khor. Na výběr je celá řada jednotek včetně 1lůžkových, 1lůžkových+studie, 2lůžkových, 2lůžkových+studie a 3lůžkových apartmánů.

13 mezonetových jednotek, které mají vlastní bezproblémový výhled na Downtown a Waterfront.

Duplexy se 4 ložnicemi jsou dokonale poskládané a mají obývací prostory s dvojitou výškou a balkony. Pro ty, kteří touží po každodenním výhledu do zeleně, je k dispozici 6 limitovaných 2pokojových bytů v 1. a 2. patře s vynikajícím výhledem do dobře založeného parku.

Stupňovitý kaskádovitý profil vytvářející velké terasové podium lifestylových jednotek ve spodní úrovni. Dvojitá výška vstupní haly zdobí vstup do budovy a oznamuje světu vaši přítomnost.

Fotogalerie Waves Grande

Projekt Waves Grande na mapě

L

Waves Grande

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

6 + 9 =