fbpx

Wilton Park Residences

Rezidence Wilton Park je obklopena svěžími parky a představuje odlehlé útočiště stranou ruchu velkoměsta. A přesto je vše na dosah ruky.

Apartmány a rezidence jsou navrženy tak, aby svým obyvatelům umožnily zažít vyvážený vnitřní a venkovní životní styl, a tak plynule a nerušeně interiéry přecházejí do venkovních prostor. Pod vlivem moderní londýnské architektury vytvářejí tónované šedé exteriéry Wilton Park Residences, zasazené do přírodní a organické palety, jedinečný moderní vzhled.

Wilton Park Residences je ikonou nenápadné a zdrženlivé elegance, která se skládá z dokonale zpracovaných studií, 1 a 2 ložnic. Ideální investice pro kupce domů, kteří touží po harmonickém vztahu mezi estetickým designem, soukromím a komunitním bydlením.

Wilton Park Residence 1

Wilton Park Residence 2

Fotogalerie Wilton Park Residences

Projekt Wilton Park Residences na mapě

L

Wilton Park Residences

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

12 + 5 =