fbpx

Zada Tower

Zada Tower se nachází v nejzajímavější dubajské komunitě, kde je všechno možné! Tato kolekce apartmánů s jednou ložnicí na prodej v Business Bay nabízí prémiové rezidence s vlastním kinem pod širým nebem pro nádherné dubajské večery, které si žádají, abyste si je užili pod širým nebem, a také wellness centrum a upravené zahrady, kde můžete relaxovat a odpočívat.

V Zada mohou její obyvatelé žít společensky hojným životem, protože mají přístup k oblíbeným čtvrtím, nejlepším obchodům, módním restauracím a největšímu nákupnímu centru na světě, které se nachází hned vedle.

Zada Tower

Fotogalerie Zada Tower

Projekt Zada Tower na mapě

L

Zada Tower

JAK KOUPIT NEMOVITOST V DUBAJI?

Apartmány ve sluncem zalité Dubaji jsou skvělou investiční příležitostí. Celoroční komerční pronájem je vhodný pro turisty, podnikatele, nebo lidi toužící po změně. Pro milovníky teplého klimatu je Dubaj jako stvořená a o klientelu tedy nebudete mít v této velmi žádané destinaci nouzi. Už první rok po koupi nemovitosti můžete počítat se stabilním výnosem. Pokud vás tato destinace skutečně láká, tak na společné schůzce probereme možná pro a proti, pohovoříme si o administrativní a daňových podmínkách dané země a poskytneme vám veškeré informace k vybraným apartmánům. Po konečném rozhodnutí dojde k uzavření smlouvy, a dále už vše necháte na nás. Vaše vysněná destinace se stane zdrojem pravidelného přijmu a zároveň i dokonalým útočištěm před shonem a stresem. Udělejte správný krok, investujte do nemovitostí v zahraničí a nechte své peníze vydělávat.

Kontaktujte nás

6 + 14 =